Animacje 3D

3 wymiary animacji

 

Czy wiesz, że w całej Polsce działa jedynie kilkanaście studiów animacji 3D? Od 2012 roku prowadzimy jedno z nich. Tutaj przygotujemy profesjonalną animację z Twoim produktem w roli głównej.

Dla Ciebie stworzymy wirtualne studio filmowe. W trójwymiarowym świecie pokażemy Twój produkt w najlepszy możliwy sposób. Zadbamy o każdy detal: od ruchu kamery, przez kąt padania światła, po teksturę wszystkich obiektów.

Chcesz gwarancji profesjonalizmu? Sprawdź, dlaczego dobrze trafiłeś:

  1. Realizujemy dziesiątki animacji reklamowych, które emitowane są na antenach telewizji ogólnopolskich.
  2. Mamy doświadczenie filmowe, które potrafimy przenieść do wirtualnego świata.
  3. Dysponujemy studiem realizacji dźwięku, w którym nagrywamy lektorów, dubbing i kompozycje muzyczne.
  4. Posiadamy drukarkę 3D, w której możemy wydrukować modele z wirtualnego świata.
  5. Znamy techniki reklamowe i wiemy, co przekona klientów do Twojego produktu.
  6. Realizujemy również filmy animowane oraz krótkie animacje 2D.

Zależy Ci na czasie? Aby przyspieszyć realizację projektów zainwestowaliśmy we własną render farmę, której moc obliczeniowa sięga 140 GHz . Dzięki temu animacje 3D powstają o wiele szybciej niż u konkurencji. Zobacz nasze dotychczasowe realizacje i skontaktuj się z nami. Przenieśmy razem Twój biznes w nowy, lepszy wymiar!

CASE STUDY

Budma

Realizacja reklamy dla targów BUDMA na rok 2014. Reklama emitowana w telewizji TVN 24 oraz TVP 1, a także stacjach lokalnych.

 AmeriGas NANO

Do filmu reklamowego butli gazowej AmeriGas nano, zespół agencji Meggot stworzył całkowicie wirtualną scenografię kuchni, wraz z najdrobniejszymi szczegółami, a także animację płomienia na kuchence gazowej opartą w pełni o symulację gazów i cząstek.

Kołobrzeg

Reklama zrealizowana dla Urzędu Miasta Kołobrzeg przeznaczona do emisji telewizyjnej. Reklama zdobyła pierwszą nagrodę za najlepszą animację na YABC 2013.

 

STA

Animacja logotypu wykonana na potrzeby materiałów filmowych dla studia aktorskiego STA.

 

 Maria Magdalena

Animowane efekty specjalne do długometrażowego teledysku Marii Magdaleny (pod tym pseudonimem skrywa się Justyna Steczkowska). Stworzyliśmy wygenerowaną w pełni w 3D kosmiczną fontannę energii. Jeśli są Państwo zainteresowani obejrzeniem całości, to zapraszamy pod ten adres.

 

Motorshow 2015

Reklama telewizyjna MotorShow 2015 dla Międzynarodowych Targów Poznańskich. Realizacja tej reklamy trwała 2 miesiące i składała się z takich etapów jak kreacja i przygotowanie muzyki przez profesjonalnego kompozytora, wykonanie wizualizacji na nośnik świecący a także stworzenie wysokiej jakości modeli wraz z materiałami.ZASKOCZ NAS!

info@meggot.pl