Efekty Specjalne

Specjalnie dla Ciebie!

 

Gdy kończą się możliwości ekipy filmowej, wtedy wkraczamy my. Zawsze potrafimy przygotować coś specjalnego! Nasze realizacje docierają do milionów widzów telewizji ogólnopolskich oraz Internautów.

Z nami Twój film nie będzie już tylko filmem! Czym możemy Cię zaskoczyć?

  • Komputerowe efekty specjalne na etapie postprodukcji.
  • Usunięcie zbędnych elementów i wprowadzenie nowych.
  • Połączenie efektów specjalnych z animacjami i wizualizacjami.

Dlaczego powinieneś nam zaufać? To proste:

  1. Mamy doświadczenie w produkcji efektów specjalnych i wiemy, czego oczekują Twoi widzowie.
  2. Dbamy o fotorealizm dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.
  3. Dzięki własnej render farmie zrealizujemy Twoje zlecenie szybciej niż konkurencja.
  4. Współpracujemy zarówno z firmami tworzącymi reklamy, jak i producentami telewizyjnymi.
  5. Zapewniamy profesjonalny montaż z wykorzystaniem elementów wirtualnych.
  6. Każdy efekt wizualny dokładnie z Tobą omówimy, zaplanujemy i przetestujemy.

Sprawdź efekty naszych dotychczasowych realizacji i pozwól nam stworzyć dla Ciebie coś wyjątkowego! Czekamy na Twój telefon lub wiadomość!

CASE STUDY

Maria Magdalena

Efekty specjalne do długometrażowego teledysku Marii Magdaleny – pseudonim artystyczny Justyny Steczkowskiej. Przygotowaliśmy połączenie animowanych elementów z materiałami wideo – dziewczynki przekazującej uzdrawiającą energie drzewu. Jeśli są Państwo zainteresowani obejrzeniem krótkiej lub długiej wersji to zapraszamy.

Miruna

Miruna – film Piotra Sułkowskiego. Praca nad efektami specjalnymi w dużej mierze obejmowała cyfrowy retuszu obrazu. Usunięto przejeżdżające w tle samochody oraz podmianie tablic rejestracyjnych na adekwatną do czasów, w których rozgrywa się akcja filmu. Reżyser poprosił również o animację ryby wyciąganej przez bohaterów z wody oraz wygenerowanie komputerowe falującej powierzchni morza w tle.Motorshow 2014

Niejednokrotnie zdaża się, że na planie zdjęciowym dane ujęcie wyglada lepiej niż póżniej na stole montażowym. Tak też było z ujęciem do jednej z reklam TV, które realizowaliśmy w 2014. Na planie założenie było proste – “to ma być manetka motocykla”, podczas montażu okazało się jednak, że widz “musi rozumieć, że to jest wózek sklepowy” Z tym problemem poradził sobie dział grafiki 3D.

ZASKOCZ NAS!

info@meggot.pl