Autor
Meggot
Klient
Amerigas
Kategorie
#Kreacja
#Wizualizacje 3D
#Online
Narzędzia
Blender, Illustrator

Rendery butli Amerigas

Wieloletnia współpraca w zakresie przygotowywania renderów produktowych 3D oferowanych przez Amerigas butli z gazem.

amerigas_butle_tytulowa

ZADANIE

Czy 30 pustych butli gazowych stojących w korytarzu agencji kreatywnej, to coś dziwnego? Nasza współpraca z firmą Amerigas rozpoczęła się w marcu 2014 roku. Pierwszym naszym zadaniem był render zbiornika dla domu, osadzony na dodatkowej animacji. Od tego czasu zajmujemy się kompleksową obsługą wszystkich renderów 3D na potrzeby komunikacji.

RENDERY HERO SHOT

Na przestrzeni czasu, zdążyliśmy osiągnąć zdecydowaną biegłość nie tylko w modelowaniu zaworów, reduktorów i wszystkich innych elementów przyłącza gazowego, ale także na przykład… fotorealistyczny oddawaniu spawów. 100% materiałów komunikacyjnych firmy Amerigas wykorzystuje nasze rendery butli gazowych. Nasza praca została także doceniona przez firmę matkę polskiego oddziału Amerigas. O tym poniżej.

amerigas_butle

RENDERY HERO SHOT FLAGA

Po dwóch latach owocnej współpracy między Meggot a Amerigas, zostaliśmy poproszeni o wykonanie wszystkich renderó w ramach grupy Flaga na takie rynki jak Węgry Austria Słowacja czy też Czechy. W sumie zrealizowaliśmy rendery dla ponad 30 butli gazowych na rynki inne niż Polski. 

amerigas_butle

PROJEKTOWANIE MATERIAŁÓW POS

Realizacja samych renderów 3D, to nie wszystko w czym pomagamy firmie Amerigas. Zajmujemy się także kreacją materiałów sprzedażowych i marketingowych wykorzystujących nasze rendery. Dzięki temu jesteśmy w stanie indywidualizować ujęcia i kadry pod potrzebne w danym momencie materiały POS.

amerigas_butle_pos_design

THANK YOU!