Autor
Meggot
Klient
Pocket Sweets
Kategorie
#Kreacja
#Online
Narzędzia
Adobe Lightroom
Adobe Photoshop
Adobe InDesign
Adobe Illustrator

Pocket Sweets – strona internetowa , zdjęcia oraz katalog produktowy

Realizacja sesji zdjęciowej (packshoty oraz zdjęcia wizerunkowe) i na jej podstawie kreacja nowego katalogu produktowego oraz strony internetowej dla marki Pocket Sweets.

ZAMÓWIENIE

Krówkowy, Kokosowy, Orzechowy … tak zaczyna się bardzo smaczna historia. Marka Pocket Sweets poprosiła nas, abyśmy zrealizowali pyszne zdjęcia ich produktów.

PACKSHOTY

Klient zadbał o to, żebyśmy mieli duży wybór estetycznie zapakowanych produktów do zdjęć, i dzięki temu po ustaleniu podstawowego kadru, sprawnie zrealizowaliśmy wszystkie packshoty.

ZDJĘCIA WIZERUNKOWE

Tło w zdjęciach można zmieniać w Photoshop’ie na etapie retuszu. To prawda. Ale efekt nigdy nie będzie tak organiczny i naturalny jak zdjęcia wykonywane na prawdziwych kolorowych tłach. Dzięki naszemu przygotowaniu do sesji, szybko dobraliśmy kolory teł odpowiednio kontrastujące z produktami (dla czytelności) i zrealizowaliśmy zdjęcia kompozycyjne.

RAINBOW JELLY

KATALOG

Kiedy sesja już miała się ku końcowi, a część produktów była już schrupana, zaproponowaliśmy, że chętnie zajmiemy się pomocą w przygotowaniu kolejnych materiałów na podstawie naszych zdjęć. W ten sposób płynnie przeszliśmy do spójnej ze zdjęciami realizacji katalogu produktowego.

STRONA INTERNETOWA

Całe zlecenie zwieńczyła kreacja strony internetowej, zawierającej portfolio wszystkich produktów marki, bazująca oczywiście na wcześniej zrealizowanych zdjęciach i katalogu. Wyszło pysznie:)

DZIĘKUJEMY!