Wizualizacje 3D

Nowy wymiar wizualizacji

 

Chciałbyś zaprezentować swoją firmę w wyjątkowy sposób?
Dobrze trafiłeś! Przeniesiemy wizerunek Twojej działalności do nowego wymiaru i sprawimy, że utkwisz w pamięci klientów i konkurencji na długo.

Co dla Ciebie zrobimy?

  1. Stworzymy realistyczny model produktu w atrakcyjnym otoczeniu.
  2. Pokażemy Twój produkt z najlepszej strony – zapewniając odpowiednie oświetlenie i perspektywę.

Zdecyduj się na wizualizacje 3D, które zwiększą sprzedaż Twoich produktów. Dzięki nam zrealizujesz cele reklamowe i sprzedażowe. Pomożemy Ci również na etapie prototypowania.
Dlaczego powinieneś nam zaufać?

  1. Mamy doświadczenie przy realizacji projektów dla różnych branż, zwłaszcza branży spożywczej.
  2. Znamy trendy panujące na rynku i potrzeby klientów.
  3. Posiadamy zaawansowaną wiedzę techniczną dotyczącą zasad tworzenia efektów wizualnych 3D.
  4. Posiadamy własną render farmę, dzięki czemu zrealizujemy Twoje zlecenie o wiele szybciej niż konkurencyjne agencje.

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje i zapytaj o ofertę dla Ciebie!
Czas wprowadzić Twój biznes w nowy wymiar!

 

CASE STUDY

 

 

AmeriGas

Seria wizualizacji butli gazowych, ich elementów składowych oraz klatek w których się znajdują dla firmy Amerigas. Zarówno statyczne rendery jak i animacje.

 

 

Kontigo

Wizualizacja wszystkich kosmetyków sieci sklepów Kontigo. W sumie zrealizowaliśmy 300 renderów dla trzech różnych brandów: MOIA, Mystik i Moov. Wszystkie produkty są odtworzone w skali, przygotowane do kreacji kolejnych wizualizacji i beauty renderów. Dzięki zastosowaniu technologii 3D wpływamy na spójność oświetlenia, jakość materiałów i powtarzalność ujęć. Docelowo możemy także, używając tych modeli przygotowywać animacje lub rendery kompozycyjne.

 

Prototypowanie

Naturalnym rozwinięciem pracy w środowisku 3D jest wsparcie przez nas realizacji prototypowych. Na podstawie plików architektonicznych lub konstrukcyjnych przygotowujemy modele do wizualizacji wysokiej jakości oraz gotowych do druku 3D. Pozwala to naszym klientom zapoznać się z prototypem w świecie realnym co daje niebywałą przewagą. Zrealizowaliśmy projekty obudowy dla vendingu, zabudowy samochodów ciężarowych, itp. 

 

Produkty spożywcze

Realizujemy rendery przedstawiające realistyczny design grafiki opakowania. Dzięki nim nasi klienci, mogą zobaczyć swoje produkty z naszym designem zanim zostaną one wyprodukowane. Dają one dużo większą kontrolę nad finalnym odbiorem realizowanych projektów. Możemy także, tworzyć piękne rendery reklamowe w niespotykanych rozdzielczościach z absolutną kontrolą nad każdym detalem.  W swoich archiwach posiadamy 240 różnych modeli opakowań. Nie straszne nam są żadne materiały, kształty czy wielkości opakowania.

ZASKOCZ NAS!

info@meggot.pl